Biz kimiz?

Ceviririz.com ekibi olarak, siz değerli müşterilerimize en doğru zamanda, kaliteli ve yerinde çeviri hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda, verdiğimiz hizmete gece gündüz demeden, hafta içi hafta sonu veya tatil günleri demeden aralıksız devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmet, sadece kaliteli tercüme teslimi ile sınırlı olmayıp, aynı zamanda hizmet sonrası destek unsurumuzla da devam etmektedir. Biliyoruz ki, her şey para değildir. İnsanlığın, profesyonelliğin, yardımın değerini bilmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize hizmeti, kendimize bir borç bilmekteyiz. Sizinle var olmaya devam edeceğiz ve bu yolda, sizlere destek olmaya her zaman varız.

Çeviri Destek Ekibi

Bir telefon uzağınızdayız. İster telefon yoluyla, isterse de whatsapp vasıtasıyla ya da SMS yoluyla dilediğiniz zaman gece gündüz demeden bizlere ulaşabilirsiniz. Karşınızda sizinle ilgilenen ya da size cevap verecek bir destek ekibimiz olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Hizmetlerimiz

Ceviririz.com ekibi olarak, yaklaşık 40'a yakın dilde, siz değerli müşterilerimize hizmet verme gayreti içindeyiz. En çok hizmet verdiğimiz diller; İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Çince, Japonca, Türkçe. Bunların yanısıra, Azerice, Bulgarca, Danca, Endonezce, Ermenice, Farsça, Fince, Gürcüce, Hintçe, İbranice , İsveççe, Flemenkçe (Hollandaca), Kazakça, Kırgızca, Korece, Lehçe, Macarca, Makedonca, Norveççe, Osmanlıca, Kürtçe, Özbekçe, Romence, Türkmence, Sırpça, Hırvatça, Boşnakça, Slovence, Tayca, Urduca, Estonca, Letonca, Litvanca, Ukraynaca, Yunanca dillerinde de hizmet vermekteyiz.

Tercüme yaptığımız alanlarımıza değinecek olursak, çoğunlukla mühendislik, dış ticaret, ithalat, ihracat, denizcilik, gümrük, hukuk, mimarlık, inşaat, sözleşmeler, mühendislik, telekominakasyon, moda, giyim, bilişim, web tasarım, reklamcılık, eğitim, ekonomi, siyaset, matbu tercüme (diploma, apostil, kimlik, sağlık raporu, ehliyet, ikametgah vs.), eczacılık, tıp, sosyal bilimler, çevre, madencilik, savunma sanayi, enerji, bankacılık, patent alanlarında tercüme hizmeti vermekteyiz.

150,000+

Customers Empowered

$5 billion+

Borrowed
Customer Rating

Çevirinizi hemen yaptırın!

Üç adımda çeviriniz hazır!

1. Dosya yükle

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

2. Saniyeler içerisinde hesaplama

Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

3. Çalışmaları başlat

Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

3 Adımda çeviri hizmeti

3 Adımda çeviri hizmetini bütçenize göre başlatın!

Fiyat Al

İletişim Bilgileri

tercume@ceviririz.com

İletişime geç

Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz sorusunun cevabı için

tıklayınız.
Yukarı Çık