Onaylı Tercüme Hizmetleri Nelerdir?

Onaylı Tercüme Hizmetleri Nelerdir?

MAY 05, 2020Yönetici Tarafından yayınlandı.

Online olarak faydalanılan onaylı tercüme bürosu hizmetleri kendi içerisinde birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Hızlı ve zamanında teslim edilen tercümeler kaliteli içerikleriyle de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ön bilgi almak için online destek hattı ücretsiz olarak kullanılabilir. Onaylı tercüme bürosu ile iletişime geçip fiyat teklifi almak için hem telefon hem de internet aktif olarak kullanılabilir.

  Dillere Göre Çeviriler

  Dünyada en çok konuşulan ve çevirisine ihtiyaç duyulan dillerin tamamını bu bürolar ile irtibata geçerek Türkçe'ye tercüme etmek mümkün. Bu dillerin başında hiç kuşku yok ki evrensel bir dil olan İngilizce geliyor. Bununla birlikte Almanca, İspanyolca ve İtalyanca gibi Avrupa dillerinin çevirisi de profesyonel düzlemde ve yetkin bir şekilde yapılıyor.

  Yazılmış Osmanlıca metinler için de bürolar ile iletişime geçilebilir. Sayabileceğimiz diğer diller arasında Katalanca, Ermenice, Özbekçe ve Macarca dilleri geliyor. Mevcut kategorinin içine tıklanarak çevrilmesi istenen dilin üstüne gelip 'detay' kısmına tıklanabilir. Hem amaca uygun hem de uygun fiyatlarla sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyeti baz alınmaktadır.

  Web Sitesi Tercümeleri

  2020 yılı itibariyle birçok sektör web siteleri üzerinden faaliyetlerini yürütüyor. Aynı zamanda farklı ürün kataloglarına sahip e-ticaret siteleri de satışlarını sadece yurt içinde değil dünya geneline yapıyor. Bunun için web sitesi tercümesine olan ihtiyaç gün be gün artmaktadır. Ortaklık kurulan diğer şirketlerle iletişim kurmak için de belli başlı siteler hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmaktadır. Birden fazla çeviriye ihtiyaç duyan kişi ve kurumlar da onaylı tercüme bürosu yetkilileri ile iletişime geçebilir.

  Üç Aşamada Çeviri Hizmetleri

  1- Dosyaların yüklenmesi: En az 2 yıllık deneyimi bulunan ve alanında uzman olan çevirmenlerin sunduğu hizmetler toplamda üç aşamada sunuluyor. İlk aşamada çevrilmesi istenen metin büroların sistemine yüklenmelidir. Word ve Pdf başta olmak üzere format fark etmeksizin tüm dosyalar çok kısa bir süre içerisinde sisteme yüklenebilir. Dosyalarda herhangi bir sayfa sınırlaması da bulunmuyor. Metinler ne kadar uzun olursa olsun yükleme işlemleri saniyeler içerisinde tamamlanmaktadır.

  2- Kelimelerin sayılması: İkinci aşamada sistem yüklenen dosyalardaki kelimeleri saymaktadır. Akabinde kelime sayısına bağlı olarak bir fiyat belirlenir. Fiyat ile birlikte teslimat zamanı da hesaplanır. Bu hizmetlerin tamamında en uygun fiyat ve en kısa zaman garantisi sunulmaktadır.

  3- Ödemenin yapılması: Son olarak ödemeyi gerçekleştiren müşteriler çeviri işlemlerinin startını verebilir. Tercümenin hangi aşamada olduğunu sisteme girilerek takip etmek mümkündür. Takip sisteminin sunduğu bu hizmetlerden 7 / 24 faydalanılabilir.

  Diğer Çeviri Hizmetleri

  Onaylı ve yeminli tercüme bürolarının sunduğu hizmetler bununla sınırlı değil. Tıp ve hukuk alanında kaleme alınmış tüm akademik metinler de profesyonel olarak tercüme ediliyor. Teknoloji ile ilgili tüm metinler için de fiyat alınabilir. Diğer seçenekler arasında sözlü ve genel matbu tercümeler yer alıyor.


Etiketler: Onaylı tercüme bürosu

Benzer Gönderiler

Yukarı Çık