Ceviririz

Eskişehir Tercüme

OCA 21, 2020Yönetici Tarafından yayınlandı.

Tercüme büroları, içerikle ile ilgili her şeyin çevrilmesini sağlayarak tüketicilere hizmet verir. Doğru çeviri hizmetleri kalite güvence protokolünün bir parçası olarak, her dil bilimci çeviri tesliminden önce çalışmalarını kontrol eder ve yazım denetimi yapar. Daha sonra ikinci bir redaksiyon uzmanı, çevirinin en yüksek standartta yapıldığından emin olmak için belgeyi inceler. Bu doğruluk garantisi, içeriği, teknik belgeleri veya yazılım yerelleştirmesini çevirmek gibi çevrim içi bazı karmaşık çeviri türleri için gereklidir.

  Dil Yorumlama Hizmeti

  Tercüme bürolarında yalnızca içeriklerin çevrilmesi hizmeti verilmez. Eskişehir tercüme bürolarında aynı zamanda dil yorumlama hizmeti de verilir. Bir dil yorumlama merkezi olarak çalışmaların yüksek kalitesinden gurur duyan tercüme büroları, uluslararası müşterilerden olumlu geri bildirimler alır. Herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir açıklama gerekiyorsa, teslimat tarihinden itibaren belirli bir süre içinde sınırsız revizyona izin verebilirler. Bunun için direk olarak size atanan müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Dil Çevirisi Hizmet Süreci

  Tercüme büroları geleneksel yöntemlerle çeviri işlemini tamamlayıp teslim edebileceği gibi çevrim içi araçları da kullanabilir. Bu sayede müşteriler herhangi bir tercüme merkezine gitmeden, bulunduğu her ortamdan çevrilecek metinleri gönderebilir. Eskişehir çeviri bürosunda çalışan profesyonel tercümanlar, çevrilen metinleri son aşamaya getirdikten sonra mobil uygulamalar veya e-posta yoluyla müşteriye iletebilir. Görevliler dosyalarınızı yükler ve çevrim içi form veya e-posta yoluyla dosyalarınızı alır.

  Çeviri Hizmetlerinde Ödeme

  Bir müşteri ile yapılacak ilk iş için, teslimattan önce tam olarak ödeme alınabilir. Ödeme onayı olduğunda, en uygun dil bilimci dosya üzerinde çalışmaya başlayacaktır. Dosya tamamlandıktan sonra çevirmen tarafından okunur. Dosya daha sonra ikinci bir dil bilimci tarafından incelenir.

 Dosya kalite güvence kontrollerine tabidir. Anlaşılan teslimat tarihinde, gereksinimlerinize bağlı olarak dosyayı size e-posta veya posta yoluyla geri gönderilir. Teslimat tarihinden itibaren belirtilen süre içinde müşteri temsilcisinden sınırsız revizyon isteyebilirsiniz.

  Çeviri Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri memnuniyeti, çeviri bürolarının yaptığı her şeyin merkezinde yer almaktadır. Tüm global müşterilere verilen söz, Eskişehir tercüme bürosu içinde ek kişisel bir dokunuşla zamanında, her zaman doğru, güvenilir ve uygun fiyatlı çevirmen hizmetleri sunulur. Çeviri hizmetleri ücretleri uygundur ve hiçbir zaman ekstra gizli maliyetler olmayacaktır. Her müşteriye, görev gereksinimlerine en uygun çevirmen müşteri temsilcisi atanacaktır. Çeviri sürecini olabildiğince basit hale getiren tercüme büroları, doğru çeviri hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda, sorularınızı hemen cevaplamaktan memnuniyet duyar.


Etiketler: Eskişehir tercüme, Eskişehir çeviri

Yukarı Çık