Ceviririz

Ardahan Tercüme

OCA 21, 2020Yönetici Tarafından yayınlandı.

Son derece güvenli ödüllü çeviri teknolojisi, yayın ve çeviri hizmetleri ile oluşturulan yüksek kaliteli hizmet sağlayıcıları olan çeviri büroları, her türlü içeriğin bir dilden başka bir dile tercümesini sağlar. Verimsiz süreçleri azaltmak için had safhada hassas davranan çeviri bürolarında yüzlerce çevirmen çalışır.

  Personel çevirmenler arasında uzman İngilizce çevirmenler, Arapça çevirmenler, Almanca çevirmenler, Rusça çevirmenler, Çince çevirmenler, Japonca çevirmenler ve daha fazlası bulunmaktadır. Bir çeviri şirketi olarak, ilk seferde doğru hizmeti sunmak için çalışan Ardahan tercüme büroları verimsiz, maliyetli çeviri çalışmalarını en aza indiren proaktif bir çeviri teknolojisi yaklaşımı ile kaliteye odaklanır.

  Çok Dilli Yayınlarda Çözüm Ortağınız

  Çok dilli yayınlarda çözüm ortağı görevi gören tercüme büroları, en kısa zamanda en doğru çeviriyi posta veya e-posta ile sizlere sunacaktır. Profesyonel bir çevirmenden kaliteli bir çeviriye büyük önem veren Ardahan çeviri büroları en iyi çevirmenleri dikkatle seçerek, ilk taslakta kaliteli çeviriler elde eder. Çeviri bürolarının amacı, daha sonra revizyon ve ispat okuma süresini azaltmaktır. Bu da size fayda sağlayan daha yalın bir çeviri süreci anlamına gelir.Verimsiz süreçleri azaltmak için son teknoloji çeviri belleği teknolojisi, makine çeviri belleği, yayın programları ve çeviri yönetimi yazılımı kullanan tercüme büroları bu sayede hatasız çevirileri teyit ederek sorunsuzca teslim eder.

  Yüksek Kalitede İçerik Hizmeti

  Kaynak dil, başlangıçtan itibaren yüksek kalitede ise çoğu zaman ilk seferde doğru yaklaşımla endüstrinin alışılmış çevir, düzenle, prova modelinin ötesine geçen tercüme büroları, kalite yaklaşımını esas alır. Ardahan tercüme bürosu kaliteye yaklaşımı tüm faaliyetlerinde sürdürür. İşlerinin tüm alanlarını ve çeviri hizmeti sürecinin her adımını kapsar.

 

 Çevirmenlikle ilgili donanımsal olan tüm sertifikalara sahip olan çeviri büroları, çevirmenlerinin çeviri uygunluğunu sağlamak için proje yaşam döngüsü boyunca kilit aralıklarda performansı ölçmeye ve kaliteyi izler. Çevirmenlerinin performansını sürekli olarak ölçmek için hizmet verdikleri her işte kaliteyi yakalamak ve raporlamak için çevrim içi bir sistem kurarlar.

  Dünya Standartlarında Çeviri

  Profesyonel çeviri şirketleri, iş akışımızı ayarlayan ve çeviri ödevlerinizi ele alma konusunda size daha fazla esneklik ve hız sunan bir teknoloji kullanmaktadır. Çeviri büroları esnektir ve ihtiyaçlarınıza veya yayın stratejinize göre çeviri süreçlerine yeni adımlar atabilir. Örneğin, e-ticaret siteniz için veya kullanıcı yorumlarını anında çevirmek için genel makine çevirisi kullanmak yerine alanınızda uzmanlaşmış ve yeni malzemelerle yeniden eğitebilen özel bir sistem kullanırlar. Bu da çevirilerin imla kurallarına ve dil bilgisi kurallarına uygun olarak yayınlanması anlamına gelir.


Etiketler: ardahan tercüme, ardahan çeviri

Yukarı Çık