Ceviririz

Ankara Tercüme

OCA 21, 2020Yönetici Tarafından yayınlandı.

Sürekli öğrenmeye ve sürekli gelişime inanan tercüme büroları; görsel, işitsel ve metinsel içeriklerin her dilde çevrilmesini sağlar. Tercüme bürolarının kapsamında yüzlerce çevirmen çalışır. Bu çevirmenler ana dilleri gibi konuştukları yabancı diller üzerinden çeviri yaparlar. Türkçe-yabancı dil ve yabancı dil-Türkçe alanında yapılan çeviriler e-posta veya geleneksel posta yoluyla tüketiciye gönderilir.

  Tercümede Yenilikçi Çözümler

  Çalışanların büyüyebileceği ve müşterilerin dinamik zihniyetlerden yararlanabileceği bir ortam sağlayan tercüme büroları, müşterileri için global iş yapma maliyetini düşürmenin yenilikçi yollarını bulur. Dinamik, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunan tercüme büroları Ankara çeviri işlerinde dijital çağın rekorunu kırar. Sözlü çeviri, eğitim hizmetleri, alt yazı, danışmanlık, sözlükler, yerelleştirme, çeviri ve çevrilen metni seslendirme gibi hizmetler sunan tercüme büroları birçok sektöre hizmet eder.

  Tercüme Bürolarının Hizmet Ettiği Sektörler

  Tercüme büroları, tüm sektörlerde faaliyet gösterir. Kişi, kurum ve kuruluşların Ankara tercüme ihtiyaçlarına yanıt veren firmalar; tüketici ürünleri, bilgi teknolojisi, bilim, araştırma, bankacılık ve finans, eğitim, öğretim, eğlence, oyun, konaklama, turizm, e-ticaret, pazarlama, iletişim, tıp, eczacılık, sağlık, yazılım, telekomünikasyon gibi tüm alanlarda faaliyet gösterir. Dünya üzerinde kullanılan tüm diller üzerinden hizmet veren Ankara tercüme bürosu onlarca dilin çevirisinin yapıldığı bir merkezdir. Tercüme bürolarında sadece şehir içi hizmetler değil, şehir dışı için de çeviri hizmetleri sunulur.

  Hizmet Kapsamındaki Başlıca Diller

  Çeviri bürolarında en fazla, dünyada en çok konuşulan dillerden olan İngilizce, Çince ve Rusça gibi dillerin çevrilmesi talep edilir. Ayrıca Arapça, Almanca, Portekizce, İspanyolca, Yunanca, Azerice gibi diller üzerinden de çeviri hizmeti talep edilir. Onlarca dil seçeneği arasından dilediği dilde çeviri yaptırabilen tüketiciler, kendi çevirdikleri metinlerin de yeminli tercümanlar tarafından düzenlenmesini isteyebilir. Kelime revizesi, tercüme bürolarında verilen hizmetlerden sadece biridir.

  Tercüme büroları

  çeviri hizmetini hızlandırmaya ve belge çeviri hizmetlerini geliştirmeye odaklanan küresel bir çeviri hizmetleri şirketleridir. Dünyanın en iyi çevirmenlerini seçerek çeviri kalitesini garanti etmek için ilk seferde doğru olanı sunma felsefesiyle hareket ederler. Çeviri hizmetleri sağlama konusunda yüzden fazla dil kombinasyonunda çeviri hizmetleri, makine çevirisi ve çok dilli yayınlarda özel çeviri hizmetleri sunulur.

  Günün Her Saati Erişim

  Çeviri büroları, online olarak da hizmet verdikleri için günün her saati ulaşılabilirdir. Yurt dışındaki müşterilerini zaman farkından dolayı mağdur etmemek için geniş bir zaman diliminde hizmet veren tercüme büroları, tüm çeviri hizmetlerinde revizyon, düzenleme ve ispat okuma süresini azaltmaktır. Kaynakta kalite felsefesinin bir sonucu olarak, size fayda sağlayan, para ve zaman tasarrufu sağlayan daha ince bir çeviri hizmeti süreci sunmaktadır.


Etiketler: ankara tercüme, ankara çeviri

Yukarı Çık