Açıklama

Bu çeviri grubundaki tercümeler, içerik bakımından devlet dairelerinde kullanılan, noterlik olabilecek tarzda matbu evrak düzenine dayalı çeviri grubu olup, en çok çeviri hacminin döndüğü tercüme iş grubudur.


Hangi Alanlarda İhtiyaç Duyulur ?

Evlilik Cüzdanı, Pasaport, Ehliyet, Sağlık Raporu, Adli Sicil Belgesi, Tapu Belgesi, Apostil, Askerlik Belgesi, Çalışma Belgesi, İşyeri Açma Belgesi, İşe Başlama Belgesi, Doğum Belgesi, Araç Ruhsatı, Nüfus Cüzdanı, Faaliyet Belgeleri, Ticaret Odası Sicil Belgeleri, Muhasebe Belgeleri, Şirket Belgeleri, İmza Sirküleri, Hizmet Dökümü, SGK Belgeleri, Yönetim Kurulu Kararları, Muvafakatname, Mükellefiyet Evrakları, Niyet Mektubu, Taahhütnameler, Vekaletnamaler, Diploma, Sertifika, Transkriptler, Nüfus Kayıt Örneği, Vergi Levhası, Yerleşim Yeri Belgesi vs.


1. Dosya yükle

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

2. Saniyeler içerisinde hesaplama

Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

3. Çalışmaları başlat

Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

Üç adımda çeviriniz hazır!

  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Akademik çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.
Yukarı Çık